Wspaniałe reklamy września 2015

Honda przyzwyczaiła nas już do świetnych reklam, i nie inaczej jest tym razem. Tym razem twórcy postanowili nam zaserwować niesamowite przedstawienie z świata tańca po przelatane grą światła i kolorów. Główną rolę oczywiście i tak odegrała nowa Honda.

Reklama Hondy, które niesamowicie mnie wzruszyła. Chociaż reklama Hondy to za dużo napisane. Mamy tu do czynienia z reklamą społeczną, akcją społeczną zachęcającą do oddawania krwi.

Tą reklamę trzeba obejrzeć w całości, żeby zrozumieć o co w niej chodzi. Zaznaczam w całości, ponieważ pierwsze sekundy są dość ciężkie. Jednak finał reklamy jest tego wart. W końcu to reklamy Ikei i szwedzkiego minimalizmu.

Kolejna reklama Ikei. Tym razem przedstawia nowy katalog tego szwedzkiego producenta mebli. Widzimy w niej niesamowitą grę produktów Ikei. Słowo gra w przypadku tej reklamy musimy wziąć dosłownie. Ponieważ grają w niej te całkiem małe produkty i te całkiem spore produkty, które gwarantują niesamowite dźwięki.

Rugby to sport bez kompromisów. Tak samo swój model Duster widzi Dacia.

To nie jest reklama, to rewelacyjne kino akcji, które trwa 90 sekund, a w roli głównej oprócz przepięknej agentki gra aparat Sony. A to wszystko dzięki nowemu Bondowi, Jamesowi Bondowi w filmie Spectre.

Na jednej reklamie z nowego Bonda przegląd reklam nie mógł się zakończyć. Tu widzimy doskonale wyreżyserowaną, zrealizowaną od początku do końca reklamę Heinekena. Napoju, który towarzyszy nieprzerwanie Bondowi od 1997 roku.