Wspaniałe reklamy listopada 2015

Świetnie zrealizowana historia drogi na szczyt firmy Huawei, a raczej Roberta Lewandowskiego. Przedstawiona w perfekcyjny sposób historia super bohatera. Złożona z obrazów przeplatających dziś z wczoraj. Sceny z przeszłości wzmacniają historię jego życia opowiadaną przez niego samego. Do tego mamy świetną muzykę, a w tle słyszymy wrzawę ze stadionu piłkarskiego, która dodaje niepowtarzalne wrażenia.

Fajna historia, gdy piękny prezent świąteczny staje się koszmarem :D. A mogliśmy uniknąć tego koszmaru kupując, zobaczysz w reklamie co.

Historia, ciężka praca, świetna muzyka. To elementy musiały stworzyć świetną reklamę, a gdy dodamy do tego jeszcze whiskey Jack Daniels, to mamy przepis na rewelacyjną reklamę.

Czasami producenci muszą użyć fantazji, bo bez niej nie powstawałyby tak piękne reklamy.

Bardzo fajna zabawna reklama, która nie pokazuje, jak szybkie jest Porsche ponieważ to jest oczywiste. Widzimy w niej za to inne zalety nowego małego terenowego modelu tej niemieckiej marki, które zostały przedstawione w bardzo udanej konwencji ;).

Jest to reklama o super bohaterze, dokładniej o super samochodzie Hyundai Sonata.

Tak tak za chwilę święta Bożego Narodzenia, w galeria handlowych widzimy pierwsze dekoracje świąteczne, a więc czas już na świąteczne reklamy 🙂
Lubimy przecież takie historie, jaką daleką drogę przebyliśmy aby być dziś w tym miejscu. Allegro w świetny sposób pokazuje jak Polska, jak My się zmieniliśmy przez ostatnie 30 lat.