Wspaniałe reklamy 27 IV – 24 V

Dell przybliża nam, jak będzie wyglądać nasz świat jutro, jeżeli tylko będziemy wykorzystywać jego urządzenia. Prawda, że niesamowite.

Nigdy nie jest za łatwo, a jeżeli coś idzie za łatwo, to na pewno jest to pułapka. Tak jak przekonało się o tym dwóch złodziei w tej reklamie. W tej reklamie świetnie zostało wyeksponowane zaciekawienie widza i budowa oczekiwania jak zakończy się reklama.

Świetna muzyka, szybka akcja wciągają nas od samego początku. Autorzy reklamy bez wątpienia wzorowali się na gra komputerowych.

Znalazłeś się w złym miejscu, o złej porze, bez wątpienia uratuje cię Booking.com. Booking.com odgrywa tu rolę bohatera, który uratuje Cię z najgorszej opresji.

Zwykła reklama, nic nadzwyczajnego, a jednak naszą uwagę porywa wpadająca w ucho melodia i maskotka fioletowego ptaka, która nie daje nam spokoju co się z nią stanie!

Zapewne ta reklama w tym zestawieniu jest największym zaskoczenie dla was. Nie dość, że Polska reklama, to w dodatku nakręcona chałupniczymi metodami. Bez wątpienia jest inna, ale co najważniejsze, jest szczera. Nie jest idealna, lecz jest prawdziwa i nikt w niej nie udaje. Każda wypowiedź padająca w niej płynie z serca. Po prostu nasze prawie zwykłe życie.